Hizmetlerimiz

Muayene & Teşhis

Kedi, köpek başta olmak üzere, kuş, tavşan gibi sevimli dostlarımızın sağlık sorunlarını gidermek için hizmet sunmaktayız.

Tecrübeli hekimlerimizin tercih edeceği uygun yöntemler ile hastalıkların teşhisinde ilk aşama olan muayene&teşhis hizmeti eksiksiz olarak kliniğimizde yapılmaktadır.

Muayene & Teşhis
Tedavi Hizmetleri

Tedavi Hizmetleri

Layka Veteriner Kliniği'nde, sevimli dostlarımızın bütün hastalık ve sorunları başarı ile tedavi edilmektedir.

Koruyucu Hekimlik

Tüm hastalarımızın aşılama ve paraziter mücadele programları bilgisayar programımıza kaydedilir ve bu program tarafından takip edilir.

Koruyucu Hekimlik
Aşılama Programı

Aşılama Programı

Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Birliği'nin (WSAVA) yayınladığı güncel uluslararası aşı programı uygulanmaktadır.

Paraziter İlaç Uygulaması

Hem minik dostlarımızın sağlığı hem de halk sağlığı açısından risk oluşturan iç ve dış parazitler, kontrollü bir ilaçlama programı sayesinde tedavi edilip, önlenebilmektedir.

Paraziter İlaç Uygulaması
Laboratuvar Tetkik

Laboratuvar Tetkik

Anlaşmalı laboratuvarlarımız ile hematolojik, biyokimyasal, dermatolojik testler ve diğer testler başarı ile sonuçlandırılıp yorumlanmaktadır.

Genel Cerrahi

Abdomen (Karın) Bölgesi Operasyonları, Jinekolojik Operasyonlar, Kulak ve Üst Solunum Bölgesi Operasyonları ve Fıtık Operasyonları, Göz Operasyonları gibi genel cerrahi operasyonları başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Genel Cerrahi
Ortopedik Cerrahi

Ortopedik Cerrahi

Kas ve kemik hastalıkları, eklem hastalıkları, kemik kırıkları, dislokasyonlarla ilgili ortopedik operasyonlar uzman cerrahlar eşliğinde başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Pet Kuaför

Kedi ve Köpekleriniz için, veteriner kliniğimizde kuaför hizmeti alabilirsiniz.

Pet Kuaför